Ubytování na venkově
"jako na vlastní chalupě"

Penzion u Floriana je s láskou zrekonstruovaný statek kousek od pohádkového zámku Červená Lhota. Nabízí ubytování ve vybavených apartmánech. Penzion disponuje vyhřívaným bazénem, vířivou vanou, saunou, grilem, ohništěm, barem, společenskou místností s kulečníkem /není vytápěna pro ubytování v jednotlivých apartmánech/ a venkovním krytým sezením na uzavřeném dvoře. Vaše děti jistě ocení přítomnost zvířátek a dětský koutek. Hostům je k dispozici bezplatné parkoviště před penzionem.

Příjezdy a odjezdy

Check-out v 10 hodin v den odjezdu.

Check-in od 14. do 18. hodiny v den příjezdu. Pozdější příjezdy jsou možné po předchozí domluvě. Na penzion dojíždíme ubytovávat, kontaktujte nás cca 1/2 hodiny před Vaším příjezdem na telefonu:

704092201  - Mirek

Děkujeme :-)

Apartmán č. 1

Dvoulůžkový apartmán - koupelna se sprchou a WC, kuchyňská linka (varná trouba se 2 plotýnkami, barová lednice 

+ k dispozici lednice s mrazákem a mikrovlnná trouba v areálu

, dřez, nádobí), stůl + židle

Apartmán č. 2

Dvoulůžkový apartmán s možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC, kuchyňská linka (varná trouba se 2 plotýnkami, barová lednice + k dispozici lednice s mrazákem a mikrovlnná trouba v areálu, dřez, nádobí), stůl + židle

Apartmán č. 3

Apartmán s dvoulůžkovou a čtyřlůžkovou ložnicí, koupelna s vanou a WC, samostatná kuchyň (kuchyňká linka je vybavená sporákem, lednicí s mrazákem, dřezem, nádobím), stůl + židle + sedačka

Apartmán č. 4

Dvoupatrový apartmán, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s krbem a kuchyní (kuchyňká linka je vybavená sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou, dřezem, nádobím), stůl + židle + sedačka , koupelna se sprchou, vanou a WC. Tento apartmán lze propojit s apartmánem č. 5.

Apartmán č. 5

Apartmán - dvě ložnice, jedna dvoulůžková, jedna šestilůžková, koupelna se sprchou a WC, samostatná kuchyň (kuchyňká linka je vybavená sporákem, lednicí s mrazákem, dřezem, nádobím), stůl + židle.  Tento apartmán lze propojit  s apartmánem č. 4.